cevizlilokum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Anayasası

2 posters

default Forum Anayasası

Mesaj  bursi C.tesi Mart 29, 2008 10:20 am

Like a Star @ heaven Madde_1: Forumun adı "cevizlilokum" dur.

Like a Star @ heaven Madde_2: Birinci madde değiştirilemez. Exclamation

Like a Star @ heaven Madde_3: İkinci madde ve bu madde de değiştirelemez.Değiştirilmesinin teklifi halinde dahi uygulanacak cezalar Madde_6 da belirtilmiştir. Cool

Like a Star @ heaven Madde_3: Forumun sloganı "foruma tat katıyoruz" dur. cheers

Like a Star @ heaven Madde_4: Forumun uzantısı "lifeme.net" tir.

Like a Star @ heaven Madde_5 Forumun cezaları ve ödülleri hakkındaki ayrıntılı bilgiler zamanı geldikçe belirtilmekle beraber, uygulamasını yapacak olan kişi "Genel Bakan" Cool dır.

Like a Star @ heaven Madde_6: Forumun adının değiştirilmesi teklifi dahil, bu hususta yapılan eylemlere, düzenlenen mitinglere, kurulan derneklere başkanlık edenler başta olmak üzere, bu başkanlara destek olan yardımcıları, arkalarındaki kuru kalabalıklar "banlanmak" pirat suretiyle forumdan uzaklaştırılır.Bu hususta denetim yapacaklar ve cezayı uygulayacaklar ayrıca Madde_7 da belirtilmiştir.

Like a Star @ heaven Madde_7: Forumun adının değiştirilmesi teklifini sunan ve bunun üzerine harekette bulunanlar başta olmak üzere, forumun diğer bütün kuralları dahilinde denetim yapacaklar "Genel Bakan" başta olmak üzere, "Genel Bakan Yardımcısı", "Moderatör" ler ve "Kontrolör" lerdir.Bunun haricinde bu tür harekette bulunanları şikayette bulunanlara şimdiden teşekkürlerimizi sunarız. Very Happy

Like a Star @ heaven Madde_8: Forum kuralları, ödüllendirme ve cezalandırma ve dahilindeki herşey anayasada belirtilmiştir. king

Like a Star @ heaven Madde_9: Forumda siyasi içerikli konular açılamaz, cümleler kurulamaz, anketler oluşturulamaz.Oluşturan veya oluşturmaya çalışanlar, Madde_6 ya göre cezalandırılacaktır.

En son bursi tarafından Cuma Tem. 04, 2008 11:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
bursi
bursi
Genel Bakan

https://cevizlilokum.yetkin-forum.com

default Geri: Forum Anayasası

Mesaj  muhabbetperver Cuma Mayıs 30, 2008 9:44 am

bursi demiş ki: Like a Star @ heaven Madde_7: Forumun adının değiştirilmesi teklifini sunan ve bunun üzerine harekette bulunanlar başta olmak üzere, forumun diğer bütün kuralları dahilinde denetim yapacaklar "Genel Bakan" başta olmak üzere, "Genel Bakan Yardımcısı", "Moderatör" ler ve "Kontrolör" lerdir.Bunun haricinde bu tür harekette bulunanları şikayette bulunanlara şimdiden teşekkürlerimizi sunarız. Very Happy

bu maddeyi seviyorum .. Basketball
muhabbetperver
muhabbetperver
Moderatör